- 25%

Novexpert – Triple Black Mask

Original price was: 2,520 Lekë.Current price is: 1,890 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Novexpert – Triple Black Mask

Maska e zezë nga Novexpert eliminon 99% të baktereve përgjegjëse shkaktare të akneve në 5 minuta. E përshtatshme për lëkurën mikse në të yndyrshme me imperfeksione.

Kjo maskë ofron një veprim të thellë dhe të qëndrueshëm në lëkurë duke luftuar papërsosmëritë.

Me tre përbërës aktivë si karboni aktiv pastrues, argjilë e zezë matifikuese dhe pluhur zbutës vullkanik dhe me efekt të tre-fishtë: lëkurë e matifikuar, e pastër dhe e lëmuar.

 • Produkt Hipoalergjik 100% natyral, Vegan & Organik.
 • I përshtatshëm për gratë shtatzana dhe gjidhënëse.
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni maskën në sasi të bollshme në të gjithë fytyrën (lëkurë e yndyrshme) ose vetëm në zonën T (lëkurë mikse). Lëreni për 10 deri në 15 minuta. Sapo ngjyra gri e errët të zbehet është momenti për ta shpëlarë me ujë të ngrohtë, duke e masazhuar butësisht fytyrën për të përfituar nga vetitë eksfoluese të maskës.

Përfundoni duke e shpëlarë tërësisht me ujë. Nëse lëkura juaj është e ndjeshme, këshillohet që ta shpëlani fytyrën sapo të nisë ndjesia e “tendosjes së lëkurës”.

Firma

Novexpert

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akneike, Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

70gr

Aqua (Water)°, Kaolin°, Bentonite°, Lactobacillus Ferment°, Parfum (Fragrance)°, Charcoal Powder°, Gluconolactone°, Volcanic Sand°, Zinc Gluconate°, Zinc PCA°, Zinc Lactate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder°*, Pancratium Maritimum Extract°, Glyceryl Caprylate°, Glycerin°, Xanthan Gum°, Citric Acid°, Sodium Hydroxide°, Phytic Acid°.
100% of ingredients are from natural origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novexpert – Triple Black Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART