- 25%

Novexpert – The Repulp Cream

Original price was: 5,240 Lekë.Current price is: 3,930 Lekë.

Përkujdesje hidratuese anti-age për lëkurë mikse në të thatë.

Përshkrimi i Produktit

Novexpert The Repulp Cream

Kremi ikonik i cili vepron në të gjitha shtresat e lëkurës për një efekt hidratues, plotesues dhe forcues. I pasuruar me acide hialuronik dhe përbërës ushqyes, forcon dhe zbut lëkurën. Stimulon sintezën e acidit hialuronik për performancë reale. Përmban ekstrakt të algave jeshile që stimulojnë kolagjenin për të luftuar humbjen e volumit për shkak të plakjes së lëkurës.

Përbërësit aktiv

 • Algat Laminaria janë ekstrakt aktiv i patentuar me veti kundër rrudhave dhe qetësuese.
 • Acidi hialuronik zvogëlon rrudhat dhe hidraton lëkurën.
 • Molla e pasur me antioksidant, polifenole, flavonoide dhe omega 3 për efekt hidraues intensiv.
 • Guggul ka efekt antioksidant dhe anti-inflamator.
 • Algat e gjelbra ushqyese të pasura me vitamina, aminoacide dhe acide yndyrore esenciale.
 • Gjalpë Shea qetëson dhe ushqen, mbron lëkurën nga plakja e parakohshme.

Veçoritë e produtit

 • 100% natyrale
 • Vegane & Organike
 • Përqendrim i lartë i përbërësve aktivë
 • Hipoalergjik
 • E përshtatshme për gratë shtatzëna & gjidhënëse
 • Prodhuar në Francë
 • Formuluar nga mjekët

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin Novexpert me acid hialuronik, me lëvizje në rrethore në lëkurë të pastër. Lëreni të depërtojë për 5 minuta para makeup-it. Përdoreni çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

Novexpert

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Coco-Caprylate/Caprate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sucrose Stearate, Trehalose, Parfum (Fragrance), Sucrose Distearate, Arginine, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Caprylate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Xanthan Gum, Laminaria Ochroleuca Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Biosaccharide Gum-2, Pyrus Malus (Apple) Seed Extract, Commiphora Mukul Resin Extract, Algae Extract, Citric Acid, Phytic Acid, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Silybum Marianum Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novexpert – The Repulp Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART