- 25%

Novexpert – Serum Booster me Vitaminë C (25%)

Original price was: 6,500 Lekë.Current price is: 4,875 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Novexpert Serum Booster me Vitaminë C (25%)

Serumi me vitaminë C ultra i koncentruar, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Me aplikimin çdo ditë të këtij serumi dhe në të gjitha stinët do të shijoni përfitimet e vitaminës C: kundër plakjes, kundër njollave, rritjen e shkëlqimit të lëkurës. Ky produkt kujdesi është ultra i koncentruar me 25% vitamin C, i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm me të gjitha llojet e lëkurës.

Zbut lëkurën që në aplikimin e parë dhe e bën atë të rrezatojë. Redukton radikalet e lira, shkakun kryesor të plakjes së lëkurës. Ky serum është një produkt i fuqishëm antioksidant për kujdesin e lëkurës.

75% e produktit është me origjinë natyrale dhe 25% me kompleksin e stabilizuar të Vitaminës C.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ose dy doza, secila me madhësinë e një lajthie dhe më pas shpërndajeni serumin me Vitaminë C në të gjithë fytyrën dhe zonat e synuara (njollat e pigmentimit dhe rrudhat). Ky serum mund të aplikohet vetëm ose para kremit tuaj. Mund të aplikoni make-up direkt pas aplikimit të tij.

Frekuenca e përdorimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje. Përdorni nje krem mbrojtës nga dielli nëse e aplikoni në mëngjes.

Firma

Novexpert

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water)°, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Propanediol°, Glycerin°, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Silica°, Parfum (Fragrance)°, Glucosyl Hesperidin°, Sodium PCA°, Anogeissus Leiocarpa Bark Extract°, Sodium Hyaluronate°, Tocopherol°, Beta-Carotene°, Bisabolol°, Adenosine°, Saccharide Isomerate°, Sodium Lactate°, Citric Acid°, Glyceryl Caprylate°, Xanthan Gum°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Sclerotium Gum°, Glycine Soja (Soybean) Oil°, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate°, Zea Mays (Corn) Starch°, Phytic Acid°, Biosaccharide Gum-2°, Sodium Citrate°, Lauryl Glucoside°, Laminaria Ochroleuca Extract°

° 75% of the total is of natural origin / ° 75% of ingredients are from natural origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novexpert – Serum Booster me Vitaminë C (25%)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART