- 25%

Novexpert – Repulp Mask

Original price was: 3,900 Lekë.Current price is: 2,925 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Novexpert Repulp

Përjetoni rezultate të nivelit profesional me maskën hidratuese e cila ju ofron një trajtim si në SPA, në komoditetin e shtëpisë tuaj.Është trajtimi i përsosur për t’u përdorur pas ekspozimit në diell, erë ose në ajër të kondicionuar. Pas përdorimit lëkura juaj do të jetë më butë dhe e hidratuar. Ndonëse maska është e mrekullueshme për lëkurë mikse, normale dhe të thatë, ajo nuk sugjerohet për lëkurë të yndyrshme, apo lëkurë me imperfeksione.

 • Përbërës 100% natyralë
 • Përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë
 • Hipoalergjike
 • E përshtatshme për përdorim në shtatzanai dhe gjidhënëse

Efektet e përdorimit:

 • 96% mbushje te rrudhave
 • 100% lëkurë më e butë
 • 76% hidratim i shtresave sipërfaqësore të epidermës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të madhe produkti në lëkurën e pastruar dhe lëreni të veprojë për të paktën 15 minuta. Me pas shpëlajeni maskën me ujë të ngrohtë dhe përfundoni me ujë të ftohtë. Ju gjithashtu mund ta lini maskën gjatë natës dhe ta shpëlani kur të zgjoheni.

Firma

Novexpert

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua (Water), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Behenyl Alcohol, Butylene Glycol, C10-18 Triglycerides, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Garcinia Indica Seed Butter, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Fragrance (Fragrance), Arginine, Hydroxystearic/Linolenic/Oleic Polyglycerides, Trehalose, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Microcrystalline Cellulose, Glyceryl Caprylate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Bisabolol, Galactaric Acid, Laminaria Ochroleuca Extract, Ximenia Americana Seed Oil, Biosaccharide Gum-2, Cellulose Gum, Sodium Hyaluronate, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Phytic Acid, Commiphora Mukul Resin Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Silybum Marianum Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novexpert – Repulp Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART