- 25%

Novexpert – Radiance Lifting Eye Contour

Original price was: 4,800 Lekë.Current price is: 3,600 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Radiance Lifting Eye Contour

Një kombinim i përbërësve aktivë bimorë dhe acidit hialuronik siguron një efekt të jashtëzakonshëm dhe të menjëhershëm lifting.

Përbërës 100% natyral dhe tekstura në formë xheli jep një efekt lifting të menjëhershëm brenda 5 minutave dhe një efekt kundër rrudhave afatgjatë.

Falë përbërësit të patentuar NOVAXYLINE (alga kafe e kombinuar me një sheqer kompleks), vetë lëkura prodhon acid hialuronik dhe kolagjen.

Ky kompleks “alga/sheqer” gjendet pothuajse në të gjitha produktet Novexpert.

 • Ka një efekt të mahnitshëm në lëkurë.
 • Redukton me afro 70% një nga shkaqet kryesore të plakjes (oksidimin qelizor) dhe aktivizon një gjen specifik të njohur për vetitë e tij në fushën e mbrojtjes kundër plakjes
 • Rrudhat mbushen për një çehre më të ndritshme.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një shtresë të lehtë në konturin e syve në mëngjes dhe/ose në mbrëmje dhe prekni butësisht me majat e gishtave në rrudhat e para dhe/ose rrudhat më të thella.

Firma

Novexpert

Mosha

Të gjithë

Sasia

15ml

Forma

flakon me aplikator

Formula INCI: Aqua (Water)*, Glycerin*, Butylene Glycol*, Bentonite*, Acacia Senegal Gum*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Arginine*, Ascorbyl Glucoside*, Glyceryl Caprylate*, Xanthan Gum*, Rhizobian Gum*, Adansonia Digitata Fruit Extract*, Maltodextrin*, Citric Acid*, Sodium Hyaluronate*, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Galactaric Acid*, Laminaria Ochroleuca Extract*, Biosaccharide Gum-2*, Tocopherol*, Phytic Acid*, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Extract**, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract**, Silybum Marianum Extract*, Parfum (Fragrance)*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract**, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil**.
*100% natural origin ingredients.
* 20% organic farming ingredients.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novexpert – Radiance Lifting Eye Contour”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART