- 25%

Novexpert – Cleansing Oil With 5 Omegas

Original price was: 3,280 Lekë.Current price is: 2,460 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Novexpert Cleansing Oil With 5 Omegas

Shtoni vajin e pastrimit në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën për një zgjidhje 100% natyrale, të shpejtë dhe të lehtë për nevojat e lëkurës. Pastruesi multi-funksional heq make-up-in, pastron, kundër faktorëve ndotës të mjedisit, hidraton dhe zbut lëkurën. Omegat janë lipide të shkëlqyera, thelbësore për ruajtjen e lëkurës, parandalimin e dehidrimit dhe thatësisë dhe reduktimin e shenjave të plakjes. Omega 3, 5, 6, 7 dhe 9 veprojne ne sinergjji, proporcioni i duhur i secilit, ndihmojnë në ushqimin, mbrojnë dhe qetësojnë lëkurën e thatë ose të prirur për atopi.

Veçoritë e produktit

 • 100% natyrale
 • Vegane & Organike
 • Një përqendrim i fortë i përbërësve aktivë
 • Hipoalergjik
 • E përshtatshme për gratë shtatzëna & gjidhënëse
 • Prodhuar në Francë
 • Formuluar nga mjekët

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika të produktit në duar të thata dhe masazhoni fytyrën, duke përfunduar me sytë. Shpëlajeni tërësisht me ujë dhe përfundoni duke hequr make up-in e tepërt me një pecetë të lagur.

Firma

Novexpert

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-4 Oleate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camelina Sativa Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Oil, Tocopherol, Parfum (Fragrance), Mauritia Flexuosa Fruit Oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novexpert – Cleansing Oil With 5 Omegas”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART