- 20%

Novelty Pharma – Beauty Collagen

Original price was: 3,400 Lekë.Current price is: 2,720 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nxitës i prodhimit natyral të peptideve të kolagjenit, me një shije të pëlqyeshme dhe e lehtë për tu pirë, zgjidh një nga shqetësimet kryesore të femrave.

Doza e rekomanduar ditore ndihmon në :

[list]

 • Përmirësimin e hidratimit dhe elasticitetit të lëkurësnë
 • Zbutjen e rrudhave
 • Shëndetin e flokëve dhe thonjve
 • Përmirësimin e shëndetit të kockave dhe artikulacioneve

[/list]

Në 25ml gjenden:

[table “” not found /]

[list type=”list-style2″]

 • Origjinë bimore, e shijshme, gati për tu pirë
 • Përbërje jo alergjike
 • Pa sheqer, laktozë dhe gluten
 • Pa përbërës të modifikuar gjenetikisht

[/list]

Firma

Novelty Pharma

Mosha

20+

Forma

Shishe

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novelty Pharma – Beauty Collagen”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART