Përshkrimi i Produktit

Novadiet Parastil Plus

Novadiet Parastil Plus është një suplement ushqimor ushqyes me efekte anti-inflamatore, antioksidante, antibiotike dhe antispazmatike që ndihmojnë në parandalimin dhe trajtimin e shfaqjes së parazitëve intestinal, mbrojnë mukozën intestinale, lehtësojnë konstipacionin dhe përforcojnë funksionimin e sistemit imunitar.

Vjen në një prezantim praktik dhe komod në formën e shurupit, i bërë me një formulë të shkëlqyer të bazuar në përbërës natyralë me përqendrim të lartë dhe përthithje të lehtë, të cilët lejojnë të përmirësojnë, forcojnë, balancojnë dhe ruajnë funksionet e organizmit.

 • Me përbërës natyralë që ndihmojnë në optimizimin e shëndetit të zorrëve
 • Ai lejon nxitjen e dëbimit dhe parandalimin e shfaqjes së krimbave dhe parazitëve të zorrëve
 • Antispazmatik, antiseptik, anti-inflamator, antioksidant, astringjent, shëruese, analgjezike dhe antireumatike
 • Ideale për të minimizuar dhimbjet e barkut dhe diarretë
 • Ndihmon në mbrojtjen e mukozës së zorrëve dhe stimulon rrjedhjen e lëngjeve biliare
 • Parandalon aciditetin e tepërt dhe gastritin në sistemin tretës

Përbërë nga një formulë e bazuar në lakër, kungull, angjinare, kamomil të ëmbël dhe përbërës të tjerë natyralë që lejojnë trajtimin dhe favorizimin e largimit të parazitëve të pranishëm në zorrë.

Shumë i rekomanduar për t’u përdorur tek fëmijët dhe për të lehtësuar largimin e parazitëve të zorrëve në fëmijëri, për të mbrojtur mukozën e zorrëve dhe për të parandaluar akumulimin e krimbave dhe parazitëve në kanalet biliare, përveç kësaj, është e shkëlqyer të përdoret nga të rriturit që duan të kujdesen për sistemin tretës në mënyrë natyrale dhe pa efekte anësore.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumi i rekomanduar ditor 10 ml, në mengjes para ushqimit. Mbylleni mirë pas përdorimit dhe ruajeni në frigorifer.

Forma

Flakon

Sasia

250ml

Water, Fructose, Pumpkin seeds, Wild cabbage, Artichoke, Common camomile, Common wormwood, Birch, Acidity regulator (citric acid), Preservative (potassium sorbate) , Sweetener (acesulfame K), Aroma.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Novadiet – Parastil Plus”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART