- 15%

Norveva – Zeniac Roll’Activ Anti-Imperfections Care

1,275 Lekë 1,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Norveva – Zeniac Roll’Activ Anti-Imperfections Care

Noreva Zeniac Roll’Activ Anti-Imperfections Care është një kujdes me veprimi të synuar.

Ai than, pastron dhe promovon eliminimin e papërsosmërive në një mënyrë të përpiktë dhe lokal.

Pa paraben

Udhëzimet mbi përdorimin

Aplikojeni mbi papërsosmëritë disa herë në ditë.
Mos e përdorni te fëmijët nën 3 vjeç.
Shmangni zonën e syve.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

5ml

Aqua (Water), Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Alcohol, Mandelic Acid, Salicylic Acid, Polysorbate 20, Carbomer, Sodium Hydroxide, Polysorbate 80, Sulfur.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Norveva – Zeniac Roll’Activ Anti-Imperfections Care”

LART

×