- 15%

Noreva – Zeniac LP Keratoregulating Care

1,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Zeniac LP Keratoregulating Care

Noreva Zeniac LP ​​Keratoregulations Care  është një kujdes që shtreson dhe rafinon teksturën e lëkurës.

Lehtëson eleminimin e grumbullimit të sebumit dhe moderon formimin e tij falë veprimit të kombinuar të një Alfa-Hidroksi-Acid (AHA), acidit salicilik dhe laktatit të amonit, përbërësve aktivë që kerato-rregullues dhe hidratues. Formula është e pasuruar me burdoc, biotinë dhe zink me veti rregulluese dhe pastruese të sebiumit.

 • Thith sebumin e tepërt, duke siguruar një përfundim të qëndrueshëm mat.
 • E aplikuar rregullisht, lëkura rigjeneron gradualisht pamjen e saj mat, të lëmuar dhe të pastër.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në zonat e prekura.
Mos e përdorni te fëmijët nën 3 vjeç.
Përmban AHA.
Mos e ekspozoni veten në diell pas aplikimit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Ammonium Lactate, Butylene Glycol, C-12/15 Alkyl Benzoate, Mandelic Acid, Cyclopentasiloxane Pentyle Glycol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Lactate, Glyceril Stearate, PEG-100 Stearate, Salicylyc acid, Arachidyl, Glucoside, Cetyl alcohol, Parfum (Fragrance), Arctium Majus Root Extract, Lactic Acid, Xanthan Gum, Dimethiconol, Chlorphenesin, Zinc Sulfate, Biotin, Limonene, Linalool, Hydroxycitronnellal, Citral, Benzyl, Salicylate, Alpha-isomethyl, Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Zeniac LP Keratoregulating Care”

LART