- 15%

Noreva – Zeniac LP Fort (Zvogëlimi i pikave të zeza dhe akneve)

1,445 Lekë 1,700 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Zeniac LP Fort

Noreva Zeniac LP ​​Fort është një kujdes aktiv për zvogëlimin e pikave të zeza dhe akneve.

• Redukton formimin e pikave të zeza
• Zbut lëkurën
• Efekt afatgjatë dhe tolerancë e lartë me mikro-sfungjerët me lëshim të zgjatur të aktivit

Zeniac zbut lëkurën me njolla normale dhe të yndyrshme dhe e mban atë të butë. Kombinimet e acideve alfa hidroksi (AHA), acidit salicilik dhe laktatit të amonit optimizojnë rrjedhën e sebumit dhe parandalojnë formimin e pikave të zeza. Një çlirim i vonuar i përbërësve aktivë nga mikro-sfungjerët  njëkohësisht dhe efekti i qëndrueshëm hidratues i laktatit të amonit shpjegojnë toleranceën e mirë të Zeniac, i cili është gjithashtu ideal për plotësimin e çdo terapie aknesh.

Frenon përhapjen e mikrobeve në lëkurë. Redukton prodhimin e sebumit.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një shtresë të hollë në lëkurë të pastër, të tharë mirë 1-2 herë në ditë.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Mandelic acid 5%, tartaric acid 4%, salicylic acid 1%, ammonium lactate 6.3%, micro-sponge, matte substances, fat content 14%.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Zeniac LP Fort (Zvogëlimi i pikave të zeza dhe akneve)”

LART

×