- 15%

Noreva – Xerodiane AP+ Emollient Cream

2,040 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Xerodiane AP+ Emollient Cream

Noreva Xerodiane AP + krem zbutës qetëson me shpejtësi, lehtëson ndjesitë e sikletit, zvogëlon ndjesinë e kruarjes dhe ndihmon në riekuilibrimin e mikrobiomës nga lëkura e thatë dhe me prirje atopike të gjithë familjes.

Ky krem ​​ka një kompleks ekskluziv të patentuar të vitaminës PP / fitosfingozinës. I pasuruar gjithashtu në Physio Filag, një përbërës aktiv që ndihmon në kompensimin e mungesës së fliagrinës që karakterizon lëkurat e prirura atopike. Omega 3 dhe 6, të kombinuara me agjentë ushqyes, ndihmojnë në rivendosjen e funksionit mbrojtës të lëkurës.

Tekstura jo e yndyrshme, ju lejon të vishni rroba menjëherë pas aplikimit.

Pa paraben, aromë, MIT, fenoksietanol.

Udhëzime mbi përdorimin

Një herë në ditë aplikojeni në lëkurën e pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Pentaerythrityl Distearate, Propanediol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Niacinamide, Dimethicone, Cera Microcristallina, Paraffin, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Ethylhexyl Glycerin, Tapioca Starch, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PCA, Sodium Hydroxide, Phytosphingosine HCL, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Xerodiane AP+ Emollient Cream”

LART