- 20%

Noreva – Xerodiane AP+ Balsam ushqyes dhe riparues

Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,560 Lekë.

(Xerodiane AP+ Relipidant Nourishing Balm)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Xerodiane AP+ Balsam ushqyes dhe riparues

Noreva Xerodiane AP+ balsam me teksturë të pasur është një përkujdesje hipoalergjike e rekomanduar për mbrojtjen, ushqyerjen, zbutjen dhe riparimin e lëkurave të ndjeshme me tendencë atopike për të gjithë familjen.
Kjo përkujdesje e gjeneratës së fundit është e efektshme për 24 orë pas aplikimit, e testuar në lëkura të ndjeshme shumë të thata dhe atopike me tendencë në kruarje, është testuar nën kontroll dermo-pediatrik. Eshtë efektive falë formulës me patentë të dyfishtë: PS/Vit PP, acid hialuronik dhe argjend.

 • Pa parfum
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një herë në ditë në lëkurë të pastër e të thatë.

Firma

Noreva

Linja

Xerodiane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Paraffinum Liquidum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Pentaerythrityl Distearate, Propanediol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Niacinamide, Dimethicone, Cera Microcristallina, Paraffin, Butylene Glycol, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Plukenetia Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Acrylates/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PCA, Sodium Hydroxide, CI 77820 (Silver), Phytosphingosine, HCL, Sorbital Isostearate, Polysorbate 60, Citric Citric, Hydrolysed Hyaluronic Acid, Tocopherol, Acetyl Hexapeptide-49.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Xerodiane AP+ Balsam ushqyes dhe riparues”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART