- 15%

Noreva – Xerodiane AP+ Anti-Irritation Cream

1,445 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Xerodiane AP+ Anti-Irritation Cream

Noreva Xerodiane AP + Krem Kundër Irritimit është një trajtim me tolerancë të lartë i formuluar për të qetësuar, mbrojtur dhe pastruar zonat e irrituara, të dobësuara ose të ndjeshme ndaj acarimit.

Ky krem ​​është ideal për lehtësimin e acarimeve të lëkurës së vitheve. Falë kompleksit të tij të elementëve gjurmë (sulfat bakri, sulfat zinku dhe oksid, sulfat mangani),  promovon riparimin e lëkurës, formon një film mbrojtës efektiv dhe kufizon rrezikun e përhapjes mikrobike.

Pasuruar me enoksolon, glicerinë, dyllë bletësh dhe trigliceride, shpejt qetëson, hidraton dhe ushqen lëkurën duke e lejuar atë të rifitojë komoditetin, zhdërvjelltësinë dhe butësinë.

Pa aromë, paraben, fenoksietanol, grimca nano. Testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni një ose dy herë në ditë në lëkurën e pastër dhe të thatë.

Indikimi: Krem kundër acarimit për fytyrën, trupin për bebe, fëmijë, të rritur.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Paraffin, Glycerin, Zinc Oxide, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cera Alba (Beeswax), Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Butylene Glycol, Glycyrrhetinic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Zinc Sulfate, Copper Sulfate, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Manganese Sulfate, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Xerodiane AP+ Anti-Irritation Cream”

LART