- 20%

Noreva – Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care

2,880 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care

Noreva Trio White XP  është një përkujdesje depigmentuese nate, e cila lejon ndalimin efektiv dhe të qëndrueshëm të prodhimit të melaninës.Ky kujdes vepron në mënyrë efektive gjatë natës, periudhë e aktivitetit intensiv të metabolizmit.

Efektiviteti i tij përforcohet nga veprimi i përbërësve aktivë specifikë. Polifenoli bioaktiv Alpha ABT, frenon enzimën përgjegjëse për mbiprodhimin e melaninës, ekstrakti Immortal mbron qelizat e lëkurës sonë dhe agjentët hidratues sigurojnë depërtimin e lëndëve aktive dhe gjithashtu rrisin elasticitetin në lëkurë.

Njollat ekzistuese korrigjohen shpejt dhe dukshëm, duke parandaluar shfaqjen e njollave të reja dhe duke shtuar shkëlqimin e lëkurës.

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, edhe më të ndjeshmet.
 • Jo komedogjene, me aromë delikate,
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë, në fytyrë, dekolte dhe duar.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Me hiperpigmentime

Forma

tubet me aplikator

Sasia

30ml

Aqua (Water), Coconut Alkanes, Octyldodecanol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Alpha-Arbutin, Ascorbyl Glucoside, Dicaprylyl Carbonate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl taurate Copolymer, Disodium Phosphate, Gkyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Pentylene Glycol, Polyisobutene, Cetearyl Glucoside, Coco-Caprylate/Caprate, Dimethyl Isosorbide, 1.2 Hexanediol, Caprylyl Gluycol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Citric Acid, PEG-7 Trimethylopropane Coconut Ether, Disodium EDTA, Sodium Sulfite, Tetrahydropiperine, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxypinacolone Retinoate, Sodium metabisulfite, Sorbitan Isostearate, Helichrysum Arenarium Flower Extact, Tropolone, BHT, Lecithin, Phenoxyethanol, Lepidium Sativum Sprout Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART