- 15%

Noreva – Sensidiane Riche Soothing Cream

2,295 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Sensidiane Riche Soothing Cream

Noreva – Sensidiane Riche Soothing Cream zvogëlon ndjeshmërinë e lëkurës, qetëson dhe hidraton lëkurat e ndjeshme dhe ato të prirura drejt skuqjes.

I përqendruar në Neutrazen Pro dhe fitoaktivë hidratues, ky produkt zvogëlon ndjeshmërinë e lëkurës, mbron lëkurën, hidraton dhe freskon, duke ofruar komoditet dhe elasticitet.

Depërton shpejt në lëkurë, duke mos lënë shenja pas aplikimit.

 • Pa paraben.
 • Jo-komedogjene.
 • Pa aromë.
 • Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes ose në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), C21-28 Alkane, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Glycerin, Butylene Glycol, Butyrospermum (Parkii) Shea Butter, Neopentyl Glycol, Diheptanoate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isododecane, Pentylene Glycol, Peg-75 Stearate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Hydroxyethylacrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Methylpropanediol, Hydrogenated Polyisobutene, Ceteth-20, Ethylhexylglycerin, Steareth-20, Chlorphenesin, Caprylhydroxamic Acid, Allantoin, Dimethicone, Disodium Edta, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Sensidiane Riche Soothing Cream”

LART