- 20%

Noreva – Sensidiane Legere

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Krem hidratues për lëkura normale dhe të ndjeshme.

Përshkrimi i Produktit

Noreva Sensidiane Legere

Kremi Noreva Sensidiane Legere është krijuar posaçërisht për lëkurë sensitive që ka tendencë të skuqet përkohësisht. Siguron hidratim të menjëhershëm dhe një ndjesi freskie që i jep rehati lëkurës. Është i përshtatshëm edhe për lëkurat më sensitive që nuk tolerojnë përdorimin e hidratuesve të zakonshëm. Tekstura e lehtë bën të mundur përhapjen në mënyrë të njetrajtshme si dhe përthithje të shpejtë.

I përqëndruar në NeutrazenTM Pro, ky trajtim rregullon në mënyrë të qëndrueshme ndjeshmërinë e lëkurës sensitive. Zbut, hidraton dhe mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm. Teksturë e lehtë që depërton shpejt në lëkurë, jo i yndyrshëm dhe mund të përdoret dhe si bazë makeup. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohejeni në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastër.

E testuar dermatologjikisht.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Water, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Squalane, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Methylpropylpropanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Butylene Glycol, Dilinoleic Acid/Propanediol Copolymer, Ethylhexylglycerin, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide, Phytosteryl Sunfloerseedate, Capryl Hydroxamic Acid, Allantoin, Disodium EDTA, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Lactic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Dextran, Palmiotyl, Tripeptide-8.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Sensidiane Legere”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART