- 15%

Noreva – Sensidiane Lait Micellaire Apaisant

2,295 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Sensidiane Lait Micellaire Apaisant

Qumështi pastrues micelar Noreva Sensidiane pastron dhe qetëson lëkurën, dhe atë më të ndjeshmen.

Përdoret si pastrues për fytyrën dhe sytë nga papastërtitë dhe makeup-i. Qumështi e qetëson lëkurën tuaj dhe e mbron atë nga tharja. I përshtatshëm për higjienën e të rriturve, fëmijëve dhe foshnjave. Testuar nën kontrollin oftalmologjik dhe dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në të gjithë fytyrën.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

500ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Aqua (Water), Caprylic / Capric Triglyceride, Peg-8, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Ethylhexylglycerin, Polyisobutene, Methylpropanediol, Acrylates / C10phenespolymer, Acrylate, Chlorolymer Polyacrylate-13, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Hydroxide, Polysorbate 80, Polysorbate 20.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Sensidiane Lait Micellaire Apaisant”

LART