- 15%

Noreva – Sensidiane AR Intensive Anti-Redness Care

2,295 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Sensidiane AR Intensive Anti-Redness Care

Noreva Sensidiane AR zvogëlon skuqjen intensive, enët transparente dhe eliminimon  papërsosmëritë.

Ky kujdes trajtues vepron falë:

 • Kompleksit RPP2 që lejon përmirësimin e strukturës kapilare, zvogëlon depërtueshmërinë e tyre, ruan elasticitetin dhe kufizon shfaqjen e venave në sipërfaqen e lëkurës.
 • Azecalm, vitaminë PP dhe neutrazen pro, përbërës aktivë me cilësi qetësuese dhe zvogëlojnë  shpejt skuqjet.
 • Agjent rregullues të florës që parandalon skuqjen intensive dhe zhvillimin e njollave.
 • Agjentë të lehtë që menjëherë unifikojnë dhe ndriçojnë fytyrën për rezultate afatgjata.

Pas muajve të parë të aplikimit, rezultati është i dukshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në fytyrë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water), Niacinamide, Octyldodecanol, Coconut Alkanes, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, C20-22 Alkyl Phosphate, Dimethicone, Potassium Azeloyl Diglycinate, C20-22 Alcohols, Pentylene Glycol, Glyceryl Hydroxysteate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Methylpropanediol, Sorbitol, Talc, Coco-Caprylate/Caprate, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Polyisobutene, Chlorphenesin, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Hydroxide, Allantoin Extract, Disodium Edta, Peg-7 Trimethylolpropane Coconut Ether, CI 77 288 (Chromium Oxide Greens) Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Dextran, Palmitoyl, Tripeptide-8.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Sensidiane AR Intensive Anti-Redness Care”

LART