Zbritje

Noreva – Psoriane Soothing Body Lotion

2,800 Lekë

Krem për trupin për lëkurat e irrituara, të dëmtuara apo si pjesë e trajtimit të psoriazës.

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Psoriane Soothing Body Lotion

Kremi qetësues i trupit Noreva Psoriane ul shqetësimet në lëkurën e irrituar dhe të dëmtuar. Ky locion i testuar dermatologjikisht ka një veprim rregullues pasi formula e tij përmban AHA dhe BHA (agjentë të butë eksfoliues). Gjatë gjithë kohës, glicerina dhe gjalpi karite ushqejnë lëkurën. Bisabolol ndihmon në zvogëlimin e irritimit, duke qetësuar lëkurën. Për më tepër, ky locion krijon një film mbrojtës jo të yndyrshëm që mbron lëkurën nga plasaritja dhe e ndihmon atë të rikuperojë butësinë, elasticitetin dhe rehatinë. Mund të përdoret në kombinim me trajtimet mjekësore për psoriazën, prandaj garanton tolerancë shumë të lartë. Ky produkt rekomandohet veçanërisht për kujdesin e përditshëm të lëkurës së dëmtuar

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni locionin qetësues të trupit Noreva Psoriane në mëngjes dhe/ose mbrëmje në zonat e prekura.

Info. Shtesë

Firma

Noreva

Mosha

12+

Forma

Tubet

Sasia

200ml, 400ml

Water, Ethylhexyl Palmitate, Butryspermum Parkii (Shea) Butter, DI-C12-13 Alkyl Malate, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Niacinamide, PEG-100 Stearate, Bisabolol, C14-22 Alcohols, Parfum (Fragrance), Salicylic acid, Carbomer, Polyacrylamide, Diphenyl Dimethicone, Chlorphenesin, C12-20 Alkyl Glucoside, C13-14 Isoparaffin, Tetrasodium EDTA, Farnesol, Sodium Hydroxide, Laureth-7, Citric acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Psoriane Soothing Body Lotion”

LART