- 15%

Noreva – Psoriane shampo për përdorim të përditshëm

1,955 Lekë

Psoriane Daily Shampoo

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Psoriane Daily Shampoo

Shampo për kujdesin e përditshëm të flokëve dhe skalpit të prirur për psoriaz.

Kjo shampo përmban një formulë me tolerancë të madhe të pasuruar me Piroctone Olamine, dhe agjentë keratolitikë, të cilat nxisin eliminimin e zbokthit gjatë sanitimit të skalpit. Baza e saj e butë pastruese dhe agjentët e saj të kondicionimit pastrohen butësisht dhe do të lehtësojnë shkëputjen.

Shpejt, lëkura e kokës qetësohet dhe flokët janë të butë. Zbokthi largohet në mënyrë efektive, dendësia e pllakave gjithashtu zvogëlohet.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni shampon çdo ditë në flokë të lagur dhe skalp dhe masazhojeni.Lëreni të veprojë për 10 minuta, më pas shpëlarjeni tëresisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

125ml

Aqua (Water), Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Cocoamphoacetate, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, PEG/PPG-22/24 Dimethicone, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Laureth-2, Parfum (Fragrance), Oxirane, Citric Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Sulfate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Psoriane shampo për përdorim të përditshëm”

LART