- 20%

Noreva – Psoriane Shampo Intensive për skalp të irrituar dhe me skuama

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

(Psoriane Intensive Shampoo)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Psoriane Shampo Intensive për skalp të irrituar dhe me skuama

Noreva Psoriane Shampo Intensive është një gjeneratë e re shamposh, e formuluar për një veprim efektiv në skalp të irrituar dhe me skuama.

Kjo shampo, e pasur me Calmi, një kompleks i ri anti-inflamator, ka për objektiv faktorët kryesorë që shkaktojnë inflamacionin dhe sigurojnë një çlirim të menjëhershëm afatgjatë.
Me anë të agjentëve të fuqishëm keratolitikë, eleminon inflamacionin dhe skuamat dhe rregullon balancën fiziologjike të skalpit. Baza e butë pastruese e shampos, e pasur me agjentë zbutës, pastron në mënyrë perfekte, shplahet me lehtësi dhe e lë flokun të butë dhe të lehtë për tu stiluar.

E testuar dermatologjikisht, është shumë efektive:

 • 57% ulje të skuamave pas 14 ditëve përdorim.
 • 80% e përdoruesve vunë re efektin zbutës të shampos që pas larjes së parë.

– Tolerance e lartë
– Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë dhe skalp të lagur. Lëreni 10 minuta, masazhojeni përsëri dhe shplajeni.

Firma

Noreva

Linja

Psoriane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

Aqua (Water), Sodium Trideceth Sulfate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sodium Chloride, Sodium Lauroamphoacetate. Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Myristyl Lactate, Salicylic Acid, Cocamide Mea, Undecylenamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, DI-PPG-2 Myreth-10 Adipate, Parfum (Fragrance), Hydroxypropyl Guar, Dipropylene Glycol, Oleyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Boswellia Serrata Gum, Butylphenyl Methylpropional, Tocopheryl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Silanediol Salicylate, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Methylisothiazolinone, Tocopherol, Methyl Eugenol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Psoriane Shampo Intensive për skalp të irrituar dhe me skuama”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART