- 20%

Noreva – Noresun Gradual UV, Spray për fytyrë dhe trup (SPF 50+)

Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 2,240 Lekë.

(Noresun Gradual UV Spray SPF 50+)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Noreva Noresun Gradual UV Spray SPF 50+është një mbrojtje shumë e lartë nga dielli për fytyrën dhe trupin për të gjithë lëkurat, edhe më të ndjeshmet e të rriturve dhe fëmijëve.

 • I pasur me Melan-Ox 24, kjo formulë siguron mbrojtje optimale ndaj rrezeve UVA dhe UVB.
 • Me teksturë të lehte, jo të yndyrshme dhe rezistente ndaj ujit.
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në fytyrë dhe trup. Riaplikojeni çdo 2 orë.

Firma

Noreva

Linja

Noresun

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

125ml

SPF

50+

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Methylene Bis-Benzotriazoyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Potassium Cetyl Phosphate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Triacontanyl PVP, Dimethicone, Cetyl Glucoside, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzyl Malonate, Parfum (Fragrance), Polyacrylate Crosspolymer-6, Lauryl Polymethylsiloxyethyl Dimethicone, Bis Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Disodium Edta, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Tocopherol, BHT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Noresun Gradual UV, Spray për fytyrë dhe trup (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART