- 20%

Noreva – Noresun Gradual UV Cream SPF 50+

Original price was: 2,600 Lekë.Current price is: 2,080 Lekë.

(Noresun Gradual UV Cream SPF 50+)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Noreva Noresun Gradual UV Cream SPF 50+ është një mbrojtje shumë e lartë për fytyrën për të gjitha tipet e lëkurave, edhe më të ndjeshmet e te rriturve dhe fëmijëve.

 • I pasur me Melanox 24, formula lejon mbrojtjen optimale ndaj rrezeve UVA dhe UVB.
 • Ky krem është i lehtë, jo i yndyrshëm dhe rezistent ndaj ujit.
 • Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 30 min para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Noreva

Linja

Noresun

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Methylene Bis-Benzotriazoyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Potassium Cetyl Phosphate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Triacontanyl PVP, Dimethicone, Cetyl Glucoside, Polyacrylate Crosspolymer-6, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Parfum (Fragrance), Lauryl Polymethylsiloxyethyldimethicone/Bis-Vinyldimethicone Crosspolymer, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Disodium Edta, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Tocopherol, Bht.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Noresun Gradual UV Cream SPF 50+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART