- 20%

Noreva – Bergasol Expret Invisible Finish Cream (SPF 30)

2,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Bergasol Expret Invisible Finish Cream (SPF 30)

Noreva Noresun SPF30 përshtat nivelin e tij të mbrojtjes në bazë të intensitetit të diellit. Ky krem ​​kundër diellit gjithashtu siguron një mbrojtje optimale UVA/UVB me më pak filtra diellorë kimikë. Përbërja e tij paraqet një teksturë të lehtë, të padukshme, jo të yndyrshme dhe jo-ngjitëse. I përshtatshëm edhe për lëkurën më të ndjeshme si tek të rriturit ashtu edhe tek fëmijët.
Gjithashtu, ky krem është rezistent ndaj ujit, duke lejuar një mbrojtje më të rehatshme dhe të plotë ndaj ekspozimit në diell.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Noreva Noresun SPF30 para ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin çdo dy orë.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Përbërësit
Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Methylenebis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyltriazone, Triacontanyl Pvp, Dimethicone , Polyacrylate Crosspolymer-6, Decyl Glucoside, Perfume (Fragrance) Lauryl Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone / Bis-Vinyldimethicone Crosspolymer, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Disodium Edta, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Tocopherol , Bht, Glycine Soja (Soybean Oil).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Bergasol Expret Invisible Finish Cream (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART