- 15%

Noreva – Matidiane xhel-scrub pastrues

1,870 Lekë

(Matidiane Cleansing Exfoliating Gel)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Matidiane xhel-scrub pastrues

E formuluar si një pastrues fytyre dhe trupi për lëkurat mikse në të yndyrshme, Matidiane® xhel-scrub pastrues pastron në thellësi dhe largon papastërtitë. Ajo përmban mikrosfera që butësisht zhbllokojnë poret e bllokura dhe të mbushura me yndyrë, duke balancuar ekosistemin e lëkurës nëpërmjet përbërësve antiseptikë. Me një aromë të lehtë, i jep lëkurës një freski të menjëhershme.

 • Scrub natyral nga bamboo
 • Pa sapun
 • Pa paraben
 • Veprim detoksifikues
 • I pasur me ChronoRegul HD dhe bakër

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Linja

Metidiane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Polysorbate 20, Diglycerin, Polyethylene, Sodium Cocamphoacetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Nelumbium Speciosum Extract (Nelumbo Nucifera Flower Extract), Aragnia Spinosa (Kernel) Oil, Serenoa Serrulata (Fruit) Extract, Sesamium Indicum (Sesame) Seed Extract, Coco-Glucoside, Copper PCA, Glyceryl Oleate, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Hexylene Glycol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Benzoic Acid, Buteth-3, Sodium Benzotriazoyl Butylphenol Sulfonate, Phenoxyethanol, Beta Sistosterol, Tributyl Citrate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 19140, Yellow 5), Tocopherol, Sodium Sulfate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Matidiane xhel-scrub pastrues”

LART