- 20%

Noreva – Matidiane Krem Dite Kontrollues i shkëlqimit

Original price was: 3,300 Lekë.Current price is: 2,640 Lekë.

(Matidiane Anti-Shine Day Treatment)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Matidiane Krem Dite Kontrollues i shkëlqimit

E zhvilluar specifikisht për lëkurat mikse dhe të yndyrshme tek të rriturit, Matidiane® Krem Dite Kontrollues i shkëlqimit ju ofron një pamje perfekte dhe mat për gjatë gjithë ditës.

Falë veprimit të Chrono Regul HD dhe përbërësve të tjerë aktive, ajo kap grimcat e yndyrës, ngushton poret dhe njëkohësisht hidraton lëkurën. Tekstura shumë e lehtë dhe e mëndafshtë është shumë e lehtë për tu përhapur.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • Aromë e lehtë
 • Bazë e mirë për make up
 • Efekt mat

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër e të thatë.

Firma

Noreva

Linja

Metidiane

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Glycerin, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Peg-8, Betaine Salicylate, Octyldodecanol, Potassium Cetyl Phosphate, Cetearyl Alcohol, Nylon-12, Dicaprylyl Carbonate, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Distearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Niacinamide, Cyclopentasiloxane, Methlyl Methacrylate Crosspolymer, Nelumbium Speciocum Extract (Nelumbo Nucifera Flower Water), Argania Spinosa (Kernel) Oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Matidiane Krem Dite Kontrollues i shkëlqimit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART