- 20%

Noreva – Matidiane Krem Detoksifikies i Natës

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

(Matidiane Detoxifying Night Treatment)

Përshkrimi i Produktit

E zhvilluar nga studimet më të fundit në kronobiologjinë e lëkurës dhe e dedikuar specifikisht për lëkurat mikse dhe të yndyrshme tek të rriturit, Matidiane® Krem Detoksifikies i Natës vepron në zemër të epidermës duke rregulluar prodhimin e yndyrës.

Kjo përkujdesje kombinon kripërat e zinkut, ekstraktin e zambakut të bardhë dhe një proces unik eksfolimi enzimatik që forcon veprimin e Chrono Regul HD kundër prodhimit të yndyrës. E rigjeneruar gjate natës, lëkura është e matifikuar dhe e detoksifikuar dhe gati për tu përballur me agjentët e jashtëm që e dëmtojnë atë.

 • Përthithet shpejt
 • Aromë e lehtë
 • Jo komedogjenike
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastruar.

Firma

Noreva

Linja

Metidiane

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua, Argania Spinosa (Kernel) Oil, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Polyamide-5, Potassium Cetyl Phosphate, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Octyldodecanol, Sesamum Indicum (Sesame Seed) Extract, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Peg-, Pentylene Glycol, Glyceryl Hydroxystearate, Butylene Glycol, Serenoa Serrulata (Fruit Extract), Nellumbium Speciosum Extract (Nelumbo Nucifera Water), Betaine Salicylate, Zinc PCA, Dimethicone Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Diphenyl Dimethicone, Polyquaternium-51, Biosaccharide Gum-1, Chlorphenesin, Beta Sisterol, Phenoxythanol, Cyclomethicone, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Matidiane Krem Detoksifikies i Natës”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART