- 15%

Noreva – Iklen+ Perfect Sublim, serum korigjues i njollave

4,675 Lekë

(Iklen+ Perfect Sublim Serum Anti Dark Spot Corrector Serum)

In stock

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Iklen+ Perfect Sublim Serum Anti Dark Spot Corrector Serum

Ky serum intensiv, shumë i përqendruar në përbërës aktivë, ofron një veprim të dyfishtë kundër plakjes dhe njollave të errëta pas aplikimit. Kombinimi i përbërësve të tij aktivë e bën atë një trajtim ideal të fuqishëm për të unifikuar fytyrën, për të ndihmuar në korrigjimin e njollave ekzistuese dhe për të parandaluar shfaqjen e njollave të krijuara nga stresi oksidativ.

Rezultatet: lëkura është rrezatuese, njollat ​​e errëta zvogëlohen, çehra është homogjene dhe e sublimuar.

Formula e saj unike e lejon atë të veprojë si në nivelin intra dhe ekstra qelizor, për efikasitet të shtuar në të gjitha llojet e njollave.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni Serumin Sublim Perfect, për një minimum prej 8 javësh, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje përpara kremit sublim perfekt kundër rrudhave Depigmentues CC.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE, ALCOHOL, GLYCOSYL TREHALOSE, DIMETHICONE, PEG-75, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, PEG-150 / BORLATES-6-30, PEG-150 / BORLATES-6-30, ACRY-32 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CARBOMER, POTASSIUM HYDROXIDE, SODIUM CITRATE, SORBITAN STEARATE, XANTHAN GUM, AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, ACID EXTRACTOLIA SOPHOLORA EXUSTI

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Iklen+ Perfect Sublim, serum korigjues i njollave”

LART