- 15%

Noreva – Iklen Mélano Expert, koncentrat kundër njollave

2,295 Lekë

(Iklen Mélano Expert Anti-Brown Spot Concentrate)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Iklen Mélano Expert Anti-Brown Spot Concentrate 

Ideuar posaçërisht për të vepruar në burimin e mekanizmave përgjegjës për pigmentimin e lëkurës, IKLEN® Mélano-Expert Anti-Brown Spot Concentrate zvogëlon njollat ​​kafe.

Falë difuzionit të qëndrueshëm të përbërësve aktivë të provuar anti-hiperpigmentues,falë formulës shumë të përqendruar dhe veprimit të saj të synuar, lëkura është edhe një herë më e shkëlqyeshme dhe e unifikuar.

E sigurt për t’u përdorur gjatë shtatëzënësisë dhe ushqyerjes me gji.

 • Rucinol®: parandalon sintezën brenda-qelizore të melaninës
 • Centaureidine: pengon migrimin e melaninës në keratinocitet
 • Vitamina C: parandalon sintezën e melaninës
 • Pa aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose natën në zonat e prekura (fytyrë, duar, gjoks)

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Iklen Mélano Expert, koncentrat kundër njollave”

LART