- 20%

Noreva – Hexaphane suplement kundër rënies së flokëve

1,680 Lekë

(Hexaphane Anti Hair-Loss Capsules)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Hexaphane suplement kundër rënies së flokëve

Kapsulat Noreva Hexaphane Anti Hair-Loss janë një shtesë ushqimore për të gjitha llojet e flokëve.

Përbërësit aktivë:

 • Serenoa Repens mbështet rritjen natyrale të flokëve
 • Zinku dhe vitamina B8 kontribuojnë në mirëmbajtjen e flokëve normalë
 • Vitamina B6 kontribuon në sintezën normale të cisteinës, një aminoacid përbërës i keratinës.
 • Formula gjithashtu përmban një kompleks 5 alfa (i përbërë nga çaj jeshil dhe ekstrakte qepësh), ekstrakt portokalli, taurinë dhe vitamina A, B1, B2, B3, B5 dhe E.

Kjo shtesë ushqimore mund të përdoret rregullisht gjatë vitit dhe është e përshtatshme për meshkujt dhe femrat.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë në ditë në mëngjes gjatë mëngjesit me një gotë ujë, për të paktën 3 muaj.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për 1 kapsulë% DDR*
Florida palm oil extract Serenoa repens75mg--
Aqueous extract of Green Tea50mg--
L-Cystine50mg--
L-Taurine45mg--
Vitamin E12mg100%
Vitamin B316mg100%
Zinc10mg100%
Dry extract of Blood Orange10mg--
Vitamin B56mg100%
Dry onion extract9mg--
Vitamin B11,1mg100%
Vitamin B61,4mg100%
Vitamin B21,4mg100%
Vitamin A800µg100%
Vitamin B850µg100%
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
-- Doza referencë e papërcaktuar
Lista e përbërësve
Grape seed oil, Bovine gelatin capsule, Oily extract of Florida palm Serenoa repens (W. Bartram) Small, Medium chain triglycerides, Aqueous extract of green tea leaf Camellia sinensis (L.) Kuntze, L-Cystine, L-Taurine, Thickener: Mono and Diglycerides of fatty acids, Vitamin E (DL-alpha-tocopheryl acetate), Vitamin B3 (Nicotinamide), Zinc (Zinc oxide), Blood orange extract Citrus sinensis (L.) Osbeck, Emulsifier: Soy Lecithin, Vitamin B5 (Calcium D-pantothenate), Onion extract Allium cepa L., Vitamin B1 (Thiamine mononitrate), Vitamin B6 (Pyridoxine hydrochloride), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin A (Retinyl palmitate), Vitamin B8 (D-biotin), Food colors: E171, E102, E133.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Hexaphane suplement kundër rënies së flokëve”

LART