- 15%

Noreva – Hexaphane Oil Control Shampoo

1,700 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Hexaphane Oil Control Shampoo

Shampo Noreva Hexaphane Oil Control është një shampo seborregulluese që siguron butësi dhe elasticitet për flokët tuaj. Kjo shampo përmban ingredientë aktivë pastrues, pra përbërës tensio-aktivë specifikë, që pastron dhe rregullon lëkurën e kokës.

 • Testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Pa paraben
 • Pa silikon

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur. Lajini flokët me masazhe të lehta dhe më pas shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Abietoyl Hydrolyzed Soy Protein, Cocamide DEA, Glyceryl Laurate, Zinc Pca, DMDM Hydantoin, Tetrasodium Edta, Citric Acid, Copper PCA, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Hexaphane Oil Control Shampoo”

LART