- 20%

Noreva – Hexaphane – Fortifying-soothing shampoo

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,760 Lekë.

Noreva – Hexaphane – Fortifying-soothing shampoo

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Hexaphane – Fortifying-soothing shampoo

Noreva Hexaphane forcon flokët e brishtë dhe të pajetë. Pastron butësisht lëkurën e kokës dhe flokët, rrit mikroqarkullimin dhe inkurajon zhvillimin e flokëve, për një fibër flokësh më të shëndetshëm dhe më të fortë.

Për këtë qëllim, formula e tij është e pasuruar me vitaminë B5 e cila hidraton dhe forcon flokët. Përveç kësaj, ky produkt ka si një përbërës glukonat zinku, i cili rregullon prodhimin e sebumit.

Në përgjithësi, kjo shampo ushqen flokët, duke i bërë më të fortë, më të trashë dhe plot vitalitet.

 • Për flokë të brishtë dhe tendencë për rënie.
 • Pastron, rikthen forcën dhe vëllimin e flokëve.

Përbërësit kryesorë

Proteina hydrolyzate dhe vitamina B6 ofrojnë një efekt stimulues në lëkurën e kokës, duke nxitur kështu rritjen e flokëve dhe një pamje të gjallë.

Provitamina B5 ofron një veprim forcues.

Glukonati i zinkut promovon një efekt rregullues të sebumit, duke parandaluar që flokët të bëhen të yndyrshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon forcuese Noreva Hexaphane për flokët e brishtë 2 deri në 3 herë në javë.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PANTHENOL, COCAMIDE DEA, GLYCERYL LAURATE, HYDROLYZED COLLAGEN, ZINC GLUCONATE, PYRIDOXINE HCL, POLYQUATERNIUM-22, BENZOPHENONE-4, TETRASODIUM EDTA, DMDM ​​HYDANTOIN, TOCOPHERYL NICOTINATE, CITRIC ACID (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Hexaphane – Fortifying-soothing shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART