Zbritje

Noreva – Exfoliac Purifying Micellar Water

1,840 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac Purifying Micellar Water

Noreva Exfoliac Purifying Micellar Water është një locion micellar i lehtë, pa shpëlarje për lëkurën me imperfeksione, që pastron, heq make-up-in, pastron dhe freskon fytyrën dhe sytë, duke e lënë lëkurën të pastër, mat dhe të pastruar.

 • Testuar nën kontroll dermatologjik dhe okulist.
 • Jo komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një tampon pambuku në të gjithë fytyrën.

Mos e përdorni tek fëmijët nën 6 vjeç.

Indikacionet: Lëkura me imperfeksione. Për fytyrën dhe sytë.

Info. Shtesë

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml, 400ml

Aqua (Water), Poloxamer 184, Propanediol, Polysorbate 20, Glycereth-26, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Zinc Gluconate, Salicylic Acid, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Glycerin, Sorbic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac Purifying Micellar Water”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART