- 15%

Noreva – Exfoliac Mat & Pore Mattifying Care

1,955 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac Mat & Pore Mattifying Care

Noreva Exfoliac Mat & Pore Mattifying Care me kompleks inovativ aktiv që ngushton poret, zbut dhe mattifikon lëkurën vetëm me një gjest.

Efekti butë peeling i tij  lejon pastrimin e lëkurës dhe favorizimin e rinovimit të qelizës duke ruajtur hidratimin saj.

Falë sistemit të tij mikro-sfungjer Exfoliac Mat & Pore, matifikon në mënyrë të qëndrueshme lëkurën, ndërsa ruan zhdërvjelltësinë dhe komoditetin e lëkurës.Tekstura e lëkurës rafinohet.

Jo komedogjene

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën e pastruar me parë me një nga produktet e linjës.
Shmangni kontaktin me sytë.
Shmangni çdo ekspozim në diell pas aplikimit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Butylene Glycol, Ammonium Lactate, C12-15 Alkyl Benzoate, Mandelic Acid, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Pentylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Lactate, Tridecane, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Salicylic Acid, Arachidyl Glucoside, Arctium Majus Root Extract, Undecane, Cetyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Zinc Sulfate, Biotin, Tocopherol, Sodium Hydroxide.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac Mat & Pore Mattifying Care”

LART