- 15%

Noreva – Exfoliac BB Cream Light

1,870 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac BB Cream Light

Noreva Exfoliac BB Cream parandalon papërsosmëritë, pastron, mbulon dhe mattifikon lëkurën.

Kompleksi i tij i patentuar mbështet eliminimin e papërsosmërive, kufizon përhapjen bakteriale dhe rregullon sekretimin dhjamor. I pasuruar me pigmente natyrale, me mikro-sfungjer dhe agjentë hidratues, ky krem matifikon lëkurën tuaj, duke thithur tepricën e sebumit, mbulon papërsosmëritë dhe sjell hidratimin e nevojshëm ditor.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë.

Indikimit: Produkt me ngjyrë për lëkurat me imperfeksione.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, CI77891 (Titanium Dioxide), Propanediol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Cetyl PEG/PPG-14/14-Dimethicone, CI77492 (Iron Oxides), Dimethicone, Magnesium Sulfate, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, CI77491 (Iron Oxides), Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Sodium Lauroyl Lactate, Disodium Edta, CI77499 (Iron Oxides), Xanthan Gum, Glycerin, Caprylhydroxamic Acid, Dimethiconol, Disodium Stearoyl Glutamate, Ceramide NP, Phenoxyethanol, Aluminium Hydroxide, Limonene, Ceramide AP, Phytosphingosine, Linalool, Chloesterol, Carbomer, Hydroxycitronellal, Citral, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ceramide EOP.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac BB Cream Light”

LART