- 20%

Noreva -Exfoliac Acnomega 200 për lëkurat me akne të moderuara

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Exfoliac Acnomega 200 është një përkujdesje korrektuese intensive për lëkurat me akne të moderuara.

Falë një kompleksi të përqendruar, ajo vepron në shtresat e jashtme dhe të thella nëpërmjet një efekti kerato-aktiv, rregullimin e yndyrës dhe veprim antibakterial.

Rezultati

 • Poret e lëkurës janë të pastruara, aknet zbehen.
 • Lështë më e butë, e pastruar, e matifikuar.
 • Bazë e mirë për make-up.

 

 • Tolerancë optimale.
 • E testuar në lëkura me akne.
 • Pa paraben, pa konservante.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastruar dhe të tharë.

Firma

Noreva

Linja

Acnomega

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua, Tri-C12-C13 Alkyl Citrate, Di-C12-C13 Alkyl Malate, Glycerin, Glycolic Acid, Lactic Acid, Polymethyl Methacrylate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Sodium Hydroxide, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, PEG-100 Stearate, Bisabolol, Propylene Glycol Alginate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearyl Glycyrrhetinate, Alcohol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Disodium EDTA, Zinc Gluconate, Xanthan Gum, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Salicylic Acid, Cocamidopopyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate, Zea Mays Starch, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Starch Octenylsuccinate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Parfum (Fragrance).
Active Ingredients: Alpha-omega HA, Omégahydroxyacides, Enoxolone, Zinc.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva -Exfoliac Acnomega 200 për lëkurat me akne të moderuara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART