- 15%

Noreva – Exfoliac Acnomega 100

2,040 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac Acnomega 100 

Noreva Exfoliac Acnomega 100 është kujdesi i parë kerato-aktiv i lëkurave me papërsosmëritë fillestare. Falë kompleksit të tij, ai vepron në nivelin e sipërfaqes dhe shtresave më të thella të lëkurës për një veprim të madh kerato-aktiv që lidhet me një efekt seboregulator dhe antibakterial. Kështu, poret nuk janë të bllokuara dhe papërsosmëritë zbehen.

Lëkura juaj është e lëmuar dhe e pastër.

 • Tolerancë optimale.
 • Testuar në lëkurë të ndjeshme.
 • Pa paraben, konservatorë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 1 deri në 2 herë në ditë në lëkurën tuaj të pastruar më parë.
Indikimi: Lëkurat me prirje akenike, poret e zgjeruara, në fazën e mirëmbajtjes.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua, Tri-C12-C13 Alkyl Citrate, Glycolic Acid, Cetearyl Isononanoate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sodium Hydroxide, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol Alginate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearyl Glycyrrhetinate, Butylene Glycol, Alcohol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Disodium EDTA, Zinc Gluconate, Xanthan Gum, Bisabolol, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac Acnomega 100”

LART