- 15%

Noreva – Cicadiane Creme Soothing Repairing Care

1,275 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Cicadiane Creme Soothing Repairing Care 

Noreva Cicadiane Creme Soothing Repairing Care është një kujdes i veçantë për fytyrën dhe trupin. Ideal për të gjithë familjen, për një mbrojtje, hidratim dhe rivendosje të shpejtë dhe optimale të barrierës kutane pas ndryshimeve epidermike për lëkurë: të dëmtuar, të irrituar, të ndjeshme, ose post ndërhyrjeve.

Tekstura e saj fluide  përmban disa përbërës aktivë:

 • Agjentët hidratues që formojnë film në kombinim me acidin hialuronik BPM, mbrojnë, hidratojnë, sigurojnë rimodelimin e shërimit kozmetik.
 • Acid hialuronik me peshë molekulare të kontrolluar dhe specifike që nxit procesin e riparimit të lëkurës dhe qetëson ndjesinë e dhimbjes.
 • Dermaseptina AG + kufizon përhapjen bakteriale, përfshirë grupimin në biofilm.

Rezultatet: lëkura rigjenerohet shpejt, riparohet,ushqehet gjatë dhe ndjenjat e shqetësimit janë më pak të pranishme.

Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ose dy herë në ditë në zonën përkatëse.
Fëmijët nën 3 vjeç: 1 aplikim në ditë.
Indikohet: Për të riparuar dhe qetësuar fytyrën dhe trupin, të rriturit, fëmijët dhe foshnjat

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Caprate, Olive Oil Decyl Esters, Glycerin, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Propanediol, Cetearyl Glucoside, Methylpropanediol, Stearyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Squalene, Chlorphenesin, Caprylhydroxamic Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, CI 77820 (Silver), Hydrolyzded Hyaluronic Acid, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Cicadiane Creme Soothing Repairing Care”

LART