- 20%

Noreva – Bergasol Expert krem me ngjyrë (SPF 50+)

(2 përshtypje mbi produktin)

2,160 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Bergasol Expert krem me ngjyrë (SPF 50+)

Noresun UV Protect SPF 50 mundëson një mbrojtje optimale ndaj rrezeve UVA/UVB. E formuluar me filtrat më të mirë solarë dhe me një mbrojtje të mirë kundër radikaleve të lira, mbron lëkurën nga dielli dhe mbron në mënyrë efektive plakjen e parakohshme të lëkurës. Mbron zonat e ndjeshme të fytyrës dhe trupit (cikatricet, plagët sipërfaqësore). E formuluar me pigmente natyrale, ka një ngjyrë natyrale që i jep lëkurës një pamje homogjene dhe mbulon imperfeksionet.

Mos e përdorni në fëmijë nën 3 vjeç. Teksturë fluide, jo e yndyrshme. Pa paraben. Oil-free.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë ose trup para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Përbërësit
Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide [Nano], Ethylhexyl Methoxycinnamate, CI77891, Zinc Oxyde [Nano], Propanediol, Polysilicone-15, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Disteardimonium Hectorite, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Picea Abies Wood Extract, Oenothea Biennis (Evening Primrose) Oil, Stearic Acid, CI77492, Magnesium Sulfate, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Propylene Carbonate, Bentonite CI77491, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Disodium EDTA, CI77499, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Glycerin, Caprylhydroxamic Acid, Dimethiconol, Disodium Stearoy Glutamate, Phenoxyethanol, Bis-Ethylhexyl Hydroxymethoxy Benzylmalonate, Ethylhexylglycerin, BHT, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Triisopropanolamine.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Noreva – Bergasol Expert krem me ngjyrë (SPF 50+)
 • .

  Eshte kremi ideal per fytyra me tendence akneike dhe me njolla pasi perverse e mbron lekuren edhe I mbulon ato ne menyre perfekte!

 • Matilda B. (blerës i verifikuar)

  E rekomandoj 🥰

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART