- 20%

Noreva – Aquareva krem i lehtë hidratues 24 orësh

Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,560 Lekë.

(Aquareva 24H Moiturizing Cream Light Texture)

Përshkrimi i Produktit

E formuluar specifikisht për lëkurat e dehidratuara normale në mikse, Aquareva® Krem i lehtë Hidratues rivitalizon dhe hidraton lëkurën në thellësi, duke i dhënë lëkurës një komfort të menjëhershëm dhe që zgjat. Tekstura e lehtë dhe e mëndafshtë me një aromë të lehtë ju jep një freski të menjëhershme, duke e lënë lëkurën tuaj të butë.

 • 24 orë hidratim, komfort dhe shkëlqim
 • Teksturë e lehtë dhe e mëndafshtë
 • Formulë e pasur me Acid Hialuronik
 • Jo komedogjenike
 • Pa paraben, pa fenoksietanol

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Noreva

Linja

Aquareva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Olive Oil Decyl Esters, Coconut Alkanes, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Jojoba Esters, Polyglyceryl-3 Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Parfum (Fragrance), Sodium Acrylates Copolymer, Methylpropanediol, Propanediol, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Chlorphenesin, Lecithin, Coco-Caprylate/Caprat E , Squalene, Caprylhydroxamic Acid, Tocopherol, Disodium Edta, Sorbitan Oleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Alcohol, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Laurate, Sodium Hydroxide, Myristyl Malate Phosphonic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Aquareva krem i lehtë hidratues 24 orësh”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART