Noreva – Aquareva krem hidratues nate

(Aquareva Intensive Moisturizing Night Care)

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Aquareva Intensive Moisturizing Night Care

Me perlat e ujit akullnajë është një koncentrat hidratimi i formuluar për lëkurën e dehidratuar.

Me përqendrimin e tij optimal të kompleksit hidro-thelbësor, hidro-kapës të acidit hialuronik dhe agjentëve mbrojtës, ky kujdes rrit hidratimin kutan.

Tekstura e freskët dhe e butë sjell rehati dhe mirëqenie dhe lë lëkurën tuaj të parfumuar lehtë. Lëkura është elastike dhe e butë.

Pa paraben. Pa fenoksietanol. Jo komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë.


					
0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua, C21-28 Alkane, Glycerin, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Coconut Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Glyceryl Stearate, Peg-75 Stearate, Hydrogenated Polyisbutene, Methylpropanediol, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ceteareth-20, Ethylhexylglycerin, Steareth-20, Clorphenesin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethicone, Parfum, Caprylhydroxamic, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Disodium Edta, Xanthan Gum, Sorbitan Oleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Alcohol, Sorbitan Oleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Alcohol, Sorbitan Laurate, Lecithin, Myristyl Malate Phosphonic Acid, Bht.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Aquareva krem hidratues nate”

LART