- 15%

Noreva – Aquareva BB cream light (SPF 15)

2,635 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Aquareva BB cream (SPF 15)

Noreva Aquareva BB Cream SPF 15 me teksturë të mëndafshtë është një kujdes për lëkurën  në formën e një kremi, i cili hidraton, mbron dhe unifikon lëkurën me një veprim të vetëm.

I dedikuar për lëkurat e dehidratuara, kombinimi i përbërësve të tij aktivë ofron një hidratim optimal gjatë gjithë ditës. Lëkura është e hidratuar dhe më e tonifikuar.

Fytyra është e unifikuar, me shkëlqim dhe ndihet e freskët.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes, në një lëkurë  të pastër dhe të thatë,duke e shpërndarë me prekje të vogla në fytyrë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Light: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, CI 77891 (Titanium Dioxyde) (nano), Propanediol, Disteardimonium Hectorite, Cetyl PEG/PPG10/1 Dimethicone, Dimethicone, Aluminium Hydroxyde, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Parfum (Fragrance), CI 77492 (Iron oxides), Stearic Acid, Magnesium Sulfate, Niacinamide, Tocopherol Acetate, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Glycerin, CI 77491 (Iron Oxides), Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Disodium EDTA, CI 77499 (Iron Oxides), Caprylhydroxamic Acid, Dimethiconol, Xanthan Gum, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Disodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hyaluronate, Alcohol, Pentaerythrutyl tetra-di-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Lecithin, Trisopropanolamine.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Aquareva BB cream light (SPF 15)”

LART