- 20%

Noreva – Alpha KM Krem nate riparues dhe anti-rrudhë

Original price was: 4,500 Lekë.Current price is: 3,600 Lekë.

(Alpha KM Repairing Anti-Ageing Night Treatment)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Alpha KM Krem nate riparues dhe anti-rrudhë

E stresuar nga faktorët e jashtëm gjatë ditës, lëkura ka nevojë të rigjenerohet gjatë natës. Falë Alpha KM® Krem Riparues dhe Anti-rrudhë dhe veprimit intensiv rigjenerues të qelizave, lëkura është më e qëndrueshme dhe rrezatuese.

Kombinimi i Alfa Hidroksi Acideve dhe bioceramideve VI zbut lëkurën dhe ammonium lactate e rigjeneron atë. Kur zgjoheni lëkura është e riparuar dhe e shëndetshme.

 • Përthithet shpejt
 • Teksturë e pasur dhe kremoze

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastër e të thatë.

Firma

Noreva

Linja

Alpha KM

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Ammonium Lactate, Cetearyl Ethylhexanoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isohexadecane, Glycereth-26, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Malic Acid, Glycolic Acid, Ceteth-20, Steareth-20, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Imidazolidinyl Urea, Ceramide AP, Mehtylparaben, Propylparaben, Dimethiconol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Coumarin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Alpha KM Krem nate riparues dhe anti-rrudhë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART