- 15%

Noreva – Alpha KM Emulsion dite anti-rrudhë

3,570 Lekë

(Alpha KM Day Emulsion Anti-Aging)

I përshtatshëm për lëkura normale-mikse

In stock

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Alpha KM Day Emulsion Anti-Aging

Noreva Alpha KM Day Emulsion Anti-Aging  është një kujdes anti-plakje korrigjues i rrudhave për lëkurë normale në të kombinuar me një teksturë të lehtë dhe fluid.

Formula e këtij emulsioni përmban një acid alfa hidroksi (AHA) dhe bioceramide VI që zbuten dhe ristrukturohen. Ai gjithashtu përmban laktat amoni i cili rigjeneron lëkurën.

E formuluar me mikro-sfungjer që thithin sebumin e tepërt, ky emulsion lë lëkurën të matifikuar dhe të mëndafshtë.

Ditë pas dite lëkura rikthen tonalitetin, qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin. Linjat e shprehisë zvogëlohen dhe fytyra duket më e re.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën dhe qafën të pastruar më parë. Baza e shkëlqyer për make up.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Normale, Mikse

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Methyl Methacrylate Crosspolymer, Ammonium Lactate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Mandelic Acid, Propylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Acohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Triethanolamine, Arachidyl Glucoside, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Imidazolidinyl Urea, Xanthan Gum, Ceramide AP, Dimethiconol, Polysorbate 20, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Coumarin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Alpha KM Emulsion dite anti-rrudhë”

LART