- 15%

Noreva – Actipur krem dite trajtues i imperfeksioneve

1,785 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Actipur krem dite trajtues i imperfeksioneve

Noreva Actipur Anti-Imperfections Day Treatment ndihmon në largimin e imperfeksioneve dhe pikave të zeza falë kompleksit të patentuar të përbërë nga Phytosphingosine, ceramide dhe vitamina PP.

Ndihmon lëkurat me tendencë akneike të çlirohen nga aknet dhe të gjejnë balancën natyrale. Tekstura e lehtë dhe fluide është e lehtë në aplikim dhe e lë lëkurën e pastër dhe me një prekje mëndafshi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në zonat e dëshiruara për një periudhë 2 mujore.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Peg-PPG-18/18 Dimethicone, Sodium Chloride, Niacinamide, Cyclohexasiloxane, Tocopheryl Acetate, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Lauroyl Lactylate, Ceramide 3, Ceramide 1, Ceramide 6-II, Phytosphingosine, Chloesterol, Carbomer, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Actipur krem dite trajtues i imperfeksioneve”

LART