- 20%

Noreva – Actipur Tinted BB Cream Light

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Actipur Tinted BB Cream Light

Noreva Actipur Tinted BB Cream korrekton dhe fsheh imperfeksionet e lëkurave me probleme.

Ajo favorizon largimin e imperfeksioneve dhe rregullon prodhimin e yndyrës falë kompleksit patentë të përbërë nga:  Phyrospingosine, ceramide dhe Vitamina PP.

Rezultati: Lëkura është e pastruar dhe e matifikuar.

 • Ngjyrë natyrale për lëkura të çelëta.
 • Pa paraben. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mënyrë të barabartë në fytyrë në mëngjes në vend të kremit tuaj ditor.

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Nuanca

[1] Light

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua, Cyclopentasiloxane, CI 77891 (Titanium Dioxide), Propanediol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Bis-PEG-PPG-14/14 Dimethicone, CI77492 (Iron Oxides), Dimethicone, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Bisabolol, CI77491 (Iron Oxides), Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Sodium Lauroyl Lactylate, Disodium Edta, CI77499 (Iron Oxides), Xanthan Gum, Glycerin, Caprylhydroxamic Acid, Dimethiconol, Disodium Stearoyl, Glutamate, Farnesol, Ceramide NP, Phenoxyethanol, Aluminium Hydroxide, Limonene, Ceramide AP, Phytosphingosine, Linalool, Cholesterol, Carbomer, Hydroxycitronellal, Citral, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ceramide EOP, Triisopropanolamine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Actipur Tinted BB Cream Light”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART