Nonausea Drops – pika për fëmijë kundër të përzierave

1,400 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pediatrics Specialist – NoNausea Drops

Suplement ushqimor i dobishëm kundër të përzierave dhe mirëqenies gastrointestinale.

NoNausea është një suplement i bazuar në xhinxher dhe kamomil, i dobishëm për mirë-funksionimin fiziologjik të tretjes, lëvizshmërinë e rregullt gastrointestinale dhe eliminimin e gazrave.

 • Xhinxheri ka një veprim anti-përzierje.
 • Kamomili ka veprim qetësues në sistemin e tretjes.

Mbajeni larg fëmijëve të moshave nën 3 vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 5-10 pika dy herë në ditë, të holluar në pak ujë. Shkundeni shishen mirë para përdorimit.

Rekomandohet të përdoret nga mosha 1 vjeç. 

Firma

Pediatrica Specialist S.R.L

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

15ml

Water, fructose, ginger (Zingiber officinale Rosc., Rhizome) hydroglycerin extract in 1: 2 D / E ratio, chamomile (Matricaria chamomilla L., flowers) hydroglycerine extract in 1: 2 D / E ratio, stabilizer: glycerol; acidity regulator: citric acid; preservative: potassium sorbate; aroma.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nonausea Drops – pika për fëmijë kundër të përzierave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART