- 10%

Nuxe – Nirvanesque Emulsion i lehtë lëmues për rrudhat e para për lëkura normale mikse

(1 përshtypje mbi produktin)

4,770 Lekë 5,300 Lekë

(Nirvanesque Light Emulsion Lissant)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale mikse
Përkujdesja e parë anti-rrudhë që njëkohësisht relakson, zbut dhe hidraton lëkurën. Dedikuar të gjitha femrave që kanë identifikuar shfaqjen e rrudhave të para të mimikës. Falë ndikimit të pudrave natyrale, lëkura mikse do të përfitojë matifikim dhe reduktim të sebumit njëkohësisht. Aplikohet mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë dhe dekolte të pastruar më parë.

Rezultati : Menjëherë lëkura çlodhet dhe matifikohet. Trajtat e saj janë më të qeta dhe të plota. Ditë pas dite rrudhat e para do të zhduken.
Lëkurës i rikthehet ngjyra dhe rrezatimi i saj natyral.

Firma

Nuxe

Linja

Nirvanesque

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Nirvanesque Emulsion i lehtë lëmues për rrudhat e para për lëkura normale mikse
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Kam disa kohe qe e perdore kete produktin dhe jam shume e kenaqur eshte super si te gjitha produktet e tjera te nuxe.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×