- 20%

Nuxe – Nirvanesque krem i pasur lëmues për rrudhat e para

(1 përshtypje mbi produktin)

4,240 Lekë

Nirvanesque Enrichie Creme Lissant

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të thata deri në shumë të thata
Lëkura e thatë ka predisopozitën që të shfaqë më herët në moshë rrudhat e para dhe pikërisht në këtë moment
Nirvanesque Enrichie është zgjidhja ideale. Përkujdesja e parë anti-rrudhë që njëkohësisht relakson, zbut dhe hidraton lëkurën. Aplikohet mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë dhe dekolte të pastruar më parë.

Rezultati: Menjëherë lëkura është e çlodhur dhe e ushqyer. Trajtat e saj janë më të qeta dhe të plota. Ditë pas dite rrudhat e para do të zhduken.

Firma

Nuxe

Linja

Nirvanesque

Sasia

50ml

Mosha

30+

Forma

Vazo

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Nirvanesque krem i pasur lëmues për rrudhat e para
 • (blerës i verifikuar)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART